Summer Glau

Summer Lyn Glau

7,5
2 088 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Summer Glau

Mnie osobiście bardziej podoba się Summer i to pod każdym względem. Cameron w jej wykonaniu miała o wiele więcej cech ludzkich a co za tym idzie była w bardziej ciekawy sposób zaprezentowana niż T-X w wykonaniu Kristanny, a po za tym jest o wiele ładniejsza.

CloudStrife

Czy ładniejsza....to kwestia gustu, ale dla mnie jest ładniejsza od Loken, Cristanna świetnie zagrała zła maszynę, a Summer stworzona jest do roli ochraniania Johna, obie kreacje świetne.

peesem

Jak już mówisz o ochranianiu Johna to tak poza tematem Arni był najlepszy a ze złych maszyn najbardzej podobał mi się Robert Patrick czyli filmowy T-1000

CloudStrife

Mnie się zawsze wydawało, że terminator powinien być nieludzki... Mi ta dziewucha kompletnie nie pasuje do roli. Ale serial też średniawy, więc czego tu wymagać?

Maszin84

Serial jest może nie najwyższej klasy, ale według mnie ona gra świetnie lecz to tylko rzecz gustu

CloudStrife

Różnimy się tym, że dla mnie terminator ma być terminatorem. Tępy, bezuczuciowy itp. Oczywiście jest to serial s-f, więc twórcy mogą robić co im się żywnie podoba, ale do mnie taki twór nie przemawia. Co będzie dalej? Będziemy mieli EMOterminatory? Model EMO-101? Każdy lubi co innego, ja jestem anty-fanem i serialu i roli tej dziewczyny. Mnie naprawdę nie potrafiła przekonać, choćby na 5 minut, że jest cyborgiem.

Maszin84

Tak jak już mówiłem wcześniej to rzecz gustu. Mnie się podoba to że twórcy przedstawili terminatora który ma uczucia.

CloudStrife

Obie wypadły w swoich rolach bardzo fajnie, ale chyba wolę bezuczuciową Loken ;)

Lady_von_Teschen

Maszin84 Cameron to model TOK-715 zbudowany to infiltracji wiec musi być bardziej ludzka od innych terminatorów.
więc w serialu zachowywała się jak maszyna oraz jak człowiek wiec swoja role Summer zagrała świetnie

Ganja27

Jeszcze ktoś to odkopał? Widocznie nie ma już nowych tematów, bo większość o serialu zapomniała;). Powiedz... Czy wspomnienia wynikające z awarii to nie jest bzdura? Poza tym każdy terminator został stworzony do infiltracji.

Maszin84

To odkopujemy dalej... Nie każdy terminator został stworzony do infiltracji. Jednostki infiltracyjne nie były "tępe", różniły się od zwykłych bojowych modeli lepszym oprogramowaniem A.I.
Więc T-900(Summer) była pod tym względem bardziej zaawansowana niż T-880 czy nawet T-X.

Vitcher

"Czy wspomnienia wynikające z awarii to nie jest bzdura?"
Czy ktoś się do tego odniesie? Serial bzdura i dobrze że został zapomniany.
PS. T-900 to nie ta dzieweczka z rozdziawioną buzią, tylko następca T-800:
http://pl.terminator.wikia.com/wiki/T-900

Maszin84

Nie odniosłem się do tego, ponieważ jeszcze nie jestem na tym etapie w serialu.

P.S. Ta dzieweczka (TOK715) jest zaawansowanym modelem serii T-900. Następnym razem zanim zaczniesz się wymądrzać, skorzystaj z angielskiej wiki, jest bardziej szczegółowa.

Vitcher

Proszę, zgodnie z życzeniem:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Cameron_(Terminator)

Jak wół jest napisane o modelu T-888. Model T-900 jest jedynie podstawą spekulacji.

Maszin84

Nah, jakieś dziwne info. Jej egzoszkielet jest wzorowany na T-888(tak jak innych T-900), ale nigdzie nie było jasno określone, czy należy do tej serii.

Vitcher

Szczerze dla mnie to szczegół w ogóle nie wart wzmianki. Cały czas dążę do tego, że serialowa dziewuszka jest dla mnie kompletnie niewiarygodna jako terminator. Jeżeli jeszcze nie widziałeś odcinka że wspomnieniami to odezwij się jak już będziesz miał za sobą. Ciekaw jestem czy przyznasz mi rację;-).

CloudStrife

Co za pytanie! Oczywiście, że Summer. Zadaj to pytanie na forum pod Kristiną, może tam ta niemka będzie miała z nią równe szanse.

doliwaq

Naucz się odróżniać Niemców od Norwegów.

mike_38

Nie znam narodowości każdej słabej gwiazdki :) Wybacz, następnym razem napiszę Germanki, może wtedy nikt mnie nie zeżre.

doliwaq

To poznaj jeśli zamierzasz się na jej temat wypowiadać, bo inaczej świadczy to tylko o Twojej ignorancji.

doliwaq

Norwegowie to Germani?

CloudStrife

Obie piękne, obie świetne jako cyborgi. Co prawda, jw. ktoś zauważył, Cameron nie do końca reprezentuje sobą to, do czego przyzwyczaiło nas Skynet, ale to mi w ogóle nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie: wszystko, co ludzkie + endoszkielet = fascynujące połączenie. Ujęła mnie scena [NIE WIEM, CZY TO PODEJDZIE POD SPOILER, ALE UWAGA], kiedy Cameron na "targu robotów" patrzy w obraz, jaki "widzi" stojący obok niej robot, który wita się z nią, jak z człowiekiem. Prymitywny robot nie odróżnia jej od ludzi. Tak samo scena, w której tańczy balet do cichej muzyki. Piękna próba zdefiniowania, czym w rzeczywistości jest człowieczeństwo, prawda?

Ameriel

Pamiętam, że była jeszcze scen, w której podczas jazdy autem przełączała stacje radiowe, az w końcu na jednej się zatrzymała, to chyba może świadczyć, że ma gust muzyczny.

MINTOR1994

i robi się paradoks bo większość twierdzi ze człowieczeństwo Cameron to bzdura i obciach... a nad tegoroczną Ex machina wszyscy pieją z zachwytu... tylko że w kronikach lata temu pokazano to co w machinie teraz(nauka i ewolucja robota) to się nie podobało...

Grzes2207

:-) a jak ktoś z Ex machine wyjechał.

od strony "technicznej" Ex machine to sztuczna inteligencja indywidualna = człowiek++ w pewnym sensie.

Terminatory to pseudo inteligencja z modelem nadrzędnym <->Skynet i logiką opartą o udawanie człowieka.

to zupełnie odmienne rzeczy.

Ex machine można porównywać ze Skynetem jeśli już acz biorąc pod uwagę kolejne "upgrady" Terminatora prawdopodobnie gdyby wierzyli, że terabajtowe pojemności w Terminatora da się wepchać wyskoczyliby z bardziej ambitnym założeniem względem tej jedostki bojowej.

W Terminatorze dyskusyjne jest czy technicznie terminatory da się uczłowieczyć czy tylko pogłębić ich wpasowywanie się w otoczenie.

W Ex machine można się jedynie zastanawiać czy "dziewczyna" była zdolniejsza od obu facetów, z którymi miała kontakt.

CloudStrife

Summer Glau zagrała lepiej i jest ładniejsza, John się mocno trzymał żeby jej nie cmoknąć na łóżku :) , Loken miała dużo emocji na twarzy jak złość i orgazm podczas lizania krwi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones