Joss Whedon

Joseph Hill Whedon

6,7
2 451 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Joss Whedon

Jak dla mnie, skoro ten facet jest aż taki, to powinien wylecieć z branży filmowej. On spartaczył ,,Ligę Sprawiedliwości" z 2017 roku.

Jasiek_Gasienice_Jozkowy

To nie był jego film. Snyder miał już nagrane wszystkie sceny zwolnili go bo był słaby film. Weadon miał wyzbaczony czas filmu i mało czasu na dokretki to nie jest ani jego ani snydera film

garfild2002

Ta jasne, wyciął wszystkie sceny z Rayem Fisherem z powodów osobistych. A, jak czytałem, że on kręcił Buffy postrach wampirów to już myślałem jaki aktorzy mieli z tym gościem koszmar na planie.

Jasiek_Gasienice_Jozkowy

Pocztaj o byłym szefie dywizji filmowej i o jego walkach by dostać premie. Snyder został zwolniony bo jego liga była niezadowalająca i za długa. Weadon miał ten sam limit czasu trwania filmu. Filmu snydera były kiepskie nie podobały się ludziom. Tak weadon to gnida. Ale to nie jego wina ze film taki był był to koszmarek zlepiony z pomysłów dwójki średnich reżyserów..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones