Joss Whedon

Joseph Hill Whedon

6,7
2 451 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Joss Whedon

Szkoda, że nie współpracuje z R. Scott'em, przy nowym Alien...

Rob_Rock

To byłby morderczy duet. Gdyby jeszcze się postarał, a nie pisał scenariusz w klopie, na kolanie, waląc kupę, jak do Alien 4, to wyszedł by prequel godny trzech pierwszych części.

Rob_Rock

chwała wszystkim i wszystkiemu, że tego pajaca nie ma przy Scottcie, niech sobie Joss pisze wtórne scenariusze a oryginalnych twórców niech nie tyka i tylko 20 raz może ich pomysły kopiować.

markin

No nie wiem czy ten koleś od "Lost" był lepszym pomysłem.

markin

A podaj mi przykład scenariusza Scotta cwaniaku (poza krótkometrażowym Boy and Bicycle). Ridley potrafi reżyserować, ale żeby zabrać się za reżyserię najpierw trzeba mieć scenariusz, a tego już Scott nie potrafi. Joss Whedon natomiast tworzy całość - pisze scenariusze i reżyseruje.

Rob_Rock

patrzac co Scott zrobil z prometeuszem, mysle ze jakikolwiek scenarzysta nie byłby wstanie mu pomoc. Pozatym alien 4 jest daleki od tego co stworzyl Scott, natomaist idealnie pasuje do koncepcji Camerona. Dlatego uwazam, ze ten ostatni pan powinien kontynlowac ta piekna serie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones